آشنایی با تل دوران پلاس

هزینه ارسال ؟

هزینه ارسال کالا فعلا به عهده خریدار می باشد. 

لزوم ثبت اطلاعات کاربری صحیح

با توجه به اینکه ما سفارشها رو از طریق سیستم های ارسال مثل پست ،‌تیپاکس، الوپیک و اسنپ باکس ارسال میکنیم، وجود یک سری از اطلاعات لازمه، مثل شماره ملی و تلفن همراه و آدرس دقیق پستی و برای شهرستان ها کد پستی. 

این به این خاطره که وقتی سفارشی ثبت میشه اطلاعات شما به عنوان صاحب اون سفارش در سیستم ثبت شده و بر اساس همون اطلاعات کالا به مقصدی که شما گفتین ارسال میشه و در صورتی که نام یا شماره ملی ذکر شده با کارت شناسایی شما در هنگام تحویل کالا تفاوت داشته باشه به ناچار کالا مرجوع میشه به فروشگاه و بعد از بررسی و پیگیری مجددا براتون ارسال میشه. 

حریم خصوصی :

از آنجایی که برای ثبت سفارش در وب‌سایت، لازم است عضو شوید و حساب کاربری اختصاصی خود را داشته باشید، اطلاعاتی مانند شماره‌های تماس، آدرس ایمیل و... را ثبت می‌کنید و ما از آن‌ها برای ارائه خدمات به شما استفاده می‌کنیم و این اطلاعات نزد ما ... ادامه

ممکنه برای همه سوال پیش بیاد که چرا باید به تل دوران پلاس اطمینان کنیم و چطور از پرداخت وجه به صورت آنلاین خیالمون راحت باشه؟

خوب در جواب به این سوال میتونیم بگیم که اول از همه فروشگاه ما نه تنها یک فروشگاه اینترنتیه،‌ بلکه فروشگاه فیزیکی تل دوران سالهاست که در خدمت شما عزیزان بوده و هست و شما میتونید آدرس و شماره تلفن های فروشگاه مرکزی رو از پایین وبسایت مشاهده کنید!

دوم اینکه ما برای اطمینان شما بابت همه پرداخت هایی که آنلاین در این وبسایت انجام میدین از سامانه اینماد وزارت صنعت معدن و تجارت نشان اطمینان گرفتیم و شما همیشه میتونید با کلیک روی اینماد در پایین صفحات وبسایت از صحت اون در سایت خود اینماد با خبر باشین و با خیال راحت اقدام به پرداخت وجه به صورت آنلاین کنید. 

ارسال کالا به چه صورت و درچه زمانی انجام میشه؟

ارسال در تهران : 

در صورتی که سفارش شما قبل از ساعت ۱ ظهر انجام شده باشه سفارش شما نهایتا تا ساعت ۱ ظهر فردا به دستتون میرسه و اگر سفارش بعد از ساعت مذکور انجام بشه سفارش شما با توجه به ترافیک کاری فروشگاه به بین ۱ تا ۲ روز کاری ارسال خواهد شد. 

ارسال به شهرهای دیگر:

روش های ارسالی با توجه به خدمات و امکانات شهر مقصد ارسال بین روش های زیر انتخاب شده و کالا از روز سفارش حداکثر تا ۴ روز کاری آینده به دست شما خواهد رسید. 

روش های ارسال کالا به شهرستان ها : 

پست پیشتاز

تیپاکس

پست بار

توجه:

با توجه به شیوع ویروس کرونا و به وجود آمدن پروتکل های بهداشتی برای اکثر مراکز ارائه خدمات و به دلیل وقت گیر بودن این پروتکل ها، ممکن است که سفارش های شما با کمی تاخیر به دستتان برسد.

همچنین توجه داشته باشید که ارسال کالا به شهرستان ها از طریق سرویس های ارسال بار همچون تیپاکس یا پست بار انجام میگردد و از زمان تحویل مرسوله شما به دفاتر این مراکز مسئولیت تحویل و زمان بندی ارسال به عهده این مراکز بوده و شما میتوانید با استفاده از کد رهگیری ارسال شده از طریق پیامک مرسوله خود را در وبسایت مربوطه پیگیری کنید.